Střechy Praha

"Střechy Praha" - найбільша в Центральній Європі спеціалізована виставка, присвячена влаштуванню та реконструкції дахів. Střechy Praha-2015, яка відкрилася 22 січня в Празі - це вже 17-а за рахунком виставка, що об'єднує провідних виробників і постачальників будівельних матеріалів та послуг з різних країн Європи. Цього року учасником виставки стала і компанія "СТАБ ГРУП", представляючи увазі відвідувачів сучасні та ефективні рішення для природного освітлення, вентиляції та димовидалення у разі пожежі.

Без зенітних ліхтарів, що монтуються в даху будівель і споруд, складно уявити сучасну будівлю промислового чи комерційного призначення. Зенітні ліхтарі дозволяють максимально повно використовувати денне світло, швидко ліквідувати задимлення в разі пожежі, забезпечують щоденну природну вентиляцію, а тому - здоровий мікроклімат всередині приміщень. Все це сприяє підвищенню безпеки будівлі та зменшенню експлуатаційних витрат на її утримання. Різноманітність видів, конструкцій, розмірів, скління зенітних ліхтарів дозволяє вибрати варіант, що найбільше відповідає вимогам того чи іншого проекту. 

Тісна співпраця, у тому числі в рамках виставки "Střechy Praha", з нашим багаторічним і надійним партнером - компанією Fatra, a.s. (Чехія), що займає лідируючі позиції на ринку гідроізоляційних матеріалів з ПВХ і ТПО, дозволить нашим клієнтам отримати максимальну вигоду, в тому числі від комплексних пропозицій та спільних консультацій. 

Ласкаво просимо на наш стенд! Чекаємо Вас 22-24 січня 2015 року у виставковому центрі PVA Expo Praha-Letňany (Прага, Чехія).