Про компанію

 

Компанія "NOVA CONSTRUCTION" - професійний і надійний партнер у будівництві та реконструкції об'єктів комерційної нерухомості різного рівня складності і функціонального призначення. Серед проектів, реалізованих компанією "NOVA CONSTRUCTION", значну частку складають об'єкти виробничого призначення:

заводи, фабрики, агрокомплекси.

Крім того, компанія має досвід реалізації об'єктів комерційної нерухомості:

гіпермаркети, торговельні центри, логістичні комплекси.

Цей список не обмежує можливості компанії. Компанія також спроможна реалізувати проекти будівництва бізнес- центрів, готелів, навчальних, адміністративних імедичних закладів, стадіонів, житлових комплексів і об'єктів культури.

Компанія

“NOVA CONSTRUCTION” була заснована в 2009 році командою професіоналів з багаторічним досвідом успішної роботи в сфері будівництва. Поштовхом до створення компанії стало бажання досягти європейської якості будівництва в Україні - пропонувати замовникам рішення, що ґрунтуються на використанні найпрогресивніших технологій будівництва у поєднанні з інноваційними продуктами, на успішному світовому досвіді, адаптованому до умов будівництва в Україні. Саме тому, що ефект від застосування інноваційних матеріалів та впровадження нових технологій у будівництві особливо відчутний, основним напрямком діяльності компанії було визначено організацію дистрибуції в Україні тих будівельних матеріалів та конструкцій, які допоможуть зробити Вашу будівлю ексклюзивною та ефективною, швидко та на довгі роки.

Історія розвитку

 

Починаючи свою роботу в кризовому 2009 році, компанія “NOVA CONSTRUCTION” не тільки вистояла в конкурентній боротьбі, а й продовжує розвиток, розширюючи межі своєї ділової активності і вдосконалюючись у всіх обраних напрямках діяльності.
Генеральний підряд — основний напрямок діяльності компанії. Компанія спроможна реалізувати різноманітні проекти, починаючи з проектуванняй закінчуючи введенням об'єкта в експлуатацію. Діючи як генеральний підрядник, будівельна компанія "НОВА КОНСТРАКШН" керує процесом будівництва, несе відповідальність і контролює якість та терміни реалізації об'єктів відповідно до затвердженої проектної документації.

 Регіони діяльності

 

 Будемо раді бачити Вас серед своїх партнерів!