Компанія "СТАБ ГРУП" продовжує співпрацю з надійним забудовником житлових комплексів "Нові Метри" в м. Ірпінь, Київської області.

Компанія "Стаб Груп" продовжує співпрацю з надійним забудовником житлових комплексів "Нові Метри" в м. Ірпінь, Київської області. Забудовник «Нові Метри» - будівельна компанія повного циклу, від отримання земельної ділянки, підготовки архітектурної та кошторисної документації для будівництва будинку, до заключення договорів та сдачі об'єктів в експлуатацію. Компанією "Стаб груп" завершена поставка комплексу матеріалів для гідроізоляції фундаментів, цокольних поверхів та покрівель житлового комплексу "Позитив", який складається з чотирьох будинків та супермаркету (м. Ірпінь, вул. Мечникова 108, 110). А саме, гідроізоляційна ПВХ мембрана Fatrafol 813/VS 1,5мм (4100м2), покрівельна ПВХ мембрана Fatrafol 810/V 1,5мм (3900м2) та комплектуючі. Виконавець робіт: ТОВ "НОВА Констракшн".

Заводи Міжнародного холдингу «Модерн-Експо» продовжують оновлюватися за участі компанії "СТАБ ГРУП"

Заводи Міжнародного холдингу «Модерн-Експо» продовжують оновлюватися за участі компанії "СТАБ ГРУП" Міжнародний холдинг "Модерн-Експо" - провідний виробник і постачальник торгівельного обладнання в Центральній та Східній Європі. Головний офіс якої знаходиться у Луцьку (Україна). Завершився черговий етап реконструкції виробничого цеху холдингу "Модерн-Експо", розташованої в м.Луцк. Цей етап включав в себе реконструкцію старої покрівлі виробничого цеху площею 3 тис.м2, а саме постачання нового гідроізоляційного фінішного покриття та утеплювача на основі мінеральної вати. Успішний досвід співпраці зі "СТАБ ГРУП" на попередніх етапах реконструкції заводів в м. Луцк та м. Верхньодніпровськ в 2013 році (тоді були реконструйовані 9 тис.м2 покрівель) став визначальним при виборі постачальника матеріалів і рішень для влаштування покрівлі і цього року. Для реконструкцій плоских дахів об'єктів Міжнародного холдингу «Модерн-Експо» компанією "СТАБ ГРУП" здійснено поставку ПВХ мембрани Fatrafol 810/V 1,2 мм - 12 000 м2, утеплювача на основі мінеральної вати, а також комплектуючих матеріалів. Роботи на об'єкті виконувалися нашим партнером - компанією "Шинака-Україна".

Компанія "СТАБ ГРУП" завершила поставки ПВХ мембрани Fatrafol 810/V 1.2 мм для реконструкціі покрівлі площєю Легкоатлетичного манежу ХТЗ у м. Харкові, пр Московський 244/1

Компанія "Стаб Груп" завершила поставки ПВХ мембрани Fatrafol 810/V 1.2 мм для реконструкціі покрівлі площєю Легкоатлетичного манежу ХТЗ у м. Харкові, пр Московський 244/1. Об'єм поставки - 4500 м2. Виконавець робіт: ТОВ "Авангард-М", м. Харків.

Компанія "Стаб Груп" здійснила поставку ПВХ мембрани Fatrafol для влаштування не типової конструкції покрівлї супермаркету Барва SilverLand, м.Мукачево, Закарпатська область.

Компанія "Стаб Груп" здійснила поставку ПВХ мембрани Fatrafol для влаштування не типової конструкції покрівлї супермаркету Барва SilverLand, м.Мукачево, Закарпатська область. «Барва» - перша мережа супермаркетів в Закарпатській області, власником якої є ТОВ «Закарпатська продовольча група». В цьому році для компанії "Стаб Груп" була поставлена задача вирішити питання поєднання цікавої архітектурної форми та влаштування якісної гідроізоляції покрівлі. Архітектурна форма включає в себе емітацію фальцевої покрівлі та комбінацію різних кольорів ПВХ мембрани. Компанією "Стаб Груп" була здійснена поставка ПВХ мембрани Fatrafol 810/V 1.5 сірого (5500 м2) та червоного (500 м2) кольорів. Також було запропоновано та реалізовано інжинерне рішення емітування фальцевої покрівлі за допомогою ПВХ профілю (2000 м.п.), виробництва Fatra a.s., Чехія.

Завершені поставки покрівельної ПВХ мембрани Fatrafol для реконструкціі гіпермаркета "FOZZI" м. Одеса, вул. Середня, 83.

Завершені поставки покрівельної ПВХ мембрани Fatrafol для реконструкціі гіпермаркета "FOZZI" м. Одеса, вул. Середня, 83. Компанія "Стаб Груп" здійснила поставку ПВХ мембрани для реконструкції покрівлі об'ємом 8600 м2. В другому кварталі 2018 року очікується оновлений фасад та закінчення реконструкції будівлі. Монтаж виконується ТОВ "ІБК Квадрат" м. Одеса. Ведуться роботи.

Компанія "Стаб Груп" здійснила поставку гідроізоляції для влаштування паркінгу ТВК «ПІВДЕННИЙ» м. Львів.

Компанія "Стаб Груп" здійснила поставку гідроізоляції для влаштування паркінгу ТВК «ПІВДЕННИЙ» м. Львів. Тогівельно-виробничий комплекс "Південний" - найбільший торгівельний центр Західної України. Завершені поставки ПВХ мембрани Fatrafol 813/VS 1,5 мм для влаштування гідроізоляції багаторівневого паркінгу площєю 2500 м2. ПВХ мембрани виробництва Fatra a.s.,Чехія, використовуються не тільки для влаштування покрівель, а також для гідроізоляції паркінгів, фундаментів та інше.

ПВХ мембрана Fatrafol, виробництва заводу Fatra a.s.,Чехія на покрівлі ЖК "Атмосфера", м. Дніпро, вул. Титова,26

ПВХ мембрана Fatrafol, виробництва заводу Fatra a.s.,Чехія на покрівлі ЖК "Атмосфера", м. Дніпро, вул. Титова,26 Компанія "СТАБ ГРУП" завершила поставки ПВХ мембрани Fatrafol 810/V 1,5 мм (2600 м2) на третю чергу ЖК "Атмосфера" у м. Дніпро. В багатоповерхових будинках застосована конструкція баластної покрівлі, що забезпечує вищу пожаростійкість будівлі. Забудовник житлового комплексу «Атмосфера» - ТОВ «Райз-Інвест». Це підприємство, що реалізує проекти житлового будівництва вДніпропетровскому регіоні. Тісний зв'язок компаніі забудовника з генеральним проектно-будівельним підприємством «ДІНК» дозволяє втілювати в життя найсміливіші архетектурні ідеї в складних інженерно-геологічних умовах в найкоротші строки, забезпечуючі при цьому високу якість будівництва об'єктів. З кожним днем попит на ПВХ мембран для гідроізоліціі покрівель житлових комплексів зростає. ПВХ мембрани застосовують в різноматітніх конструктивах відкритого та закритого типів. ПВХ мембрана забезпечує більш надійну гідроізоляцію та довший строк експлуатації, порівняно з більш звичним руберойдом. Роботи виконувались партнером компанії "Стаб Груп" в м. Дніпро - ТОВ " Ексімбуд"

Компанія "Стаб Груп" обрана надійним та стабільним постачальником гідроізоляційних матеріалів для дахів житлових комплексів провідної інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc.

Компанія "СТАБ ГРУП" обрана надійним та стабільним постачальником гідроізоляційних матеріалів для дахів житлових комплексів провідної інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc. AVALON - це унікальні житлові комплекси у м. Львові та і м. Вінниці. Розробники об’їхали чимало країн, щоб перейняти досвід провідних будівельних компаній світу та створити практично досконалі будинки. В проектах втілено нові технології і нововведення, залучено найкращих профільних фахівців. Свідченням прогресивності архітектури Avalon Inc. стала успішна участь компанії в авторитетному міжнародному конкурсі The European Property Awards 2016-2017, що вже більше 20 років проходить у Лондоні та визначає кращих девелоперів та забудовників світу і Європи. Два житлових комплекси - Avalon Lux та Avalon, створені спільно з Vatmanstudio підкорили європейських суддів - 60 членів журі назвали їх кращими. Компаніею "СТАБ ГРУП" здійснена поставка ПВХ мембрани FATRAFOL 810/V 1.5 мм, виробництва компанії Fatra,a.s.(Чехія) та комплектуючих для гідроізоляції дахів жилих комплексів у м. Львові "Avalon" та "Avalon Lux", а також у м. Вінниці на жилий комплекс "Avalon 5". Загальна площа покрівль - 4 000 м2.

Завершено комплектацію покрівельними матеріалами п`яти АЗК мережі UPG.

Завершено комплектацію покрівельними матеріалами п`яти АЗК мережі UPG. Компанія "СТАБ ГРУП" завершила поставку покрівельних матеріалів, а саме Fatrafol 810/V 1,5мм (2700м2) з повною комплектацією покрівель пароїзоляційними плівками, мінераловатними утеплювачами, комплектуючими. Замовник: ТОВ "Укрпалетсистем" Виконавець робіт: ТОВ "НОВА Констракшн"

Завершено поставку комплексу матеріалів для будівництва офісно-складського комплексу Great Plains Manufacturing.

Компанія "Стаб Груп" завершила поставку матеріалів для будівництва офісно-складського комплексу Great Plains Manufacturing, розташованного в с. Рославичі Київської області, площа комплексу 1500 м2. Для реалізації даного проекту було здійснено: -поставку металевих конструкцій для каркасів будівель комплексу; -повну комплектацію об`єкту стіновими та покрівельними матеріалами виробництва ArcelorMittal Construction; -поставку стрічкових зенітних ліхтарів NOVA Skylights, обладнаних системами, що забезпечують ефективну вентиляцію та димовидалення у складських та виставкових приміщеннях комплексу; -постачання стійково-ригельних конструкцій вітражів адміністративного блоку; -постачання оздоблювальних матеріалів виробництва Fatra A.S. Замовник: ТОВ "Грейт Плейнз Юкрейн" Виконавець робіт: ТОВ "НОВА Констракшн"