Генеральне проектування

 

Генеральне проектування

Процес реалізації сучасного будівництва неможливий без генерального проектування. Це одна з найважливіших деталей, без якої неможливо обійтися.

Генеральне проектування (генпроектування) - це послуга по виконанню містобудівної документації, робочого проекту та авторського нагляду, експертизи проектної документації та координації проектних рішень, спрямованих на ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

Термін реалізації важливого інвестиційного проекту вимірюється в роках, і вибір грамотного, досвідченого і контактного генерального проектувальника це відповідальне завдання, що стоїть перед замовником проектування та будівництва, адже генеральний проектувальник бере участь в інвестиційному процесі аж до введення об'єкта в експлуатацію.

Ми пропонуємо генеральне проектування, що включає архітектурне проектування, зовнішні і внутрішні інженерні мережі, спеціальні технологічні та техніко-економічні розділи, а також виконання інженерно-екологічних та інженерно-геологічних вишукувань і погоджень, необхідних для виходу на державну експертизу проектної документації.

Фахівці нашої компанії мають широкий досвід погодження робочого проекту (проектної документації) на регіональному рівні. Виконуючи генеральне проектування, наша організація забезпечує безперешкодне проходження робочого проекту не тільки державної експертизи проектної документації, а ще й спеціальних експертиз будівельного проектування з окремих розділів робочого проекту (в частині робочої документації).

Завдання нашої організації, як генерального проектувальника, що виконує весь спектр робіт будівельного проектування та архітектурного проектування, пов'язати спеціальні розділи робочого проекту з проектною документацією, доцільно включити концептуальну компоновку архітектурної частини в розроблювану містобудівну документацію, в максимально короткі терміни пройти весь цикл погоджень і експертиз по робочому проекту - проектної та робочої документації, з мінімізацією витрат в частині застосовуваних матеріалів та мінімізацією витрат на виконання інженерно технічних заходів робочого проекту.

Найважливішим стимулом нашої генпроектної організації в швидкому і якісному виконанні архітектурного, будівельного проектування (генеральне проектування), є побажання замовника, інвестора, спрямовані на реалізацію інвестиційного проекту.

Генеральне проектування - це важливий етап в будівництві і наша команда готова допомогти вам!