Генеральний підрядник

Генеральний підряд - це один з основних напрямків діяльності компанії "NOVA CONSTRUCTION". Наша компанія здатна втілити найрізноманітніші проекти, починаючи від ескізного проектування і закінчуючи введенням об'єкта будівництва в експлуатацію.

Працюючи як генеральний підрядник, "NOVA CONSTRUCTION" повністю керує всім процесом будівництва, а також несе повну відповідальність, контролює якість і терміни реалізації об'єктів  відповідно до затвердженої проектної документації.

Будівельна компанія "NOVA CONSTRUCTION" як генеральний підрядник готова надати вам наступні послуги:

Послуга №1 - повне управління і ретельна організація всіх видів робіт з будівництва об'єкту відповідно до затвердженої проектної документації.

Послуга №2 - виконання всього комплексу робіт як своїми силами, так і з залученням субпідрядних організацій.

Послуга №3 – складання, оптимізація і контроль виконання графіка будівництва.

Послуга №4 - розробка детального плану фінансування будівництва.

Послуга №5 - контроль і управління бюджетом будівництва.

Послуга №6 - координація виконання робіт субпідрядними будівельними організаціями, технічний нагляд.

Послуга №7 - контроль за дотриманням технології будівельного виробництва на об'єкті.

Послуга №8 - проведення тендерів, організація забезпечення будівництва необхідними матеріалами, технікою і обладнанням.

Послуга №9 - дотримання техніки безпеки на об'єкті.

Послуга №10 - охорона навколишнього середовища.

Послуга №11 - передача об'єкта експлуатуючій організації для подальшої експлуатації.

Послуга №12 - здача об'єкта будівництва робочій приймальній комісії.

Згідно умовам договору, які були укладені як генеральний підряд, наша компанія несе повну відповідальність за остаточний результат (повна здача об'єкта), виконання якісних будівельних робіт, а також контролює дотримання встановлених українським законодавством будівельних норм, технології виконання робіт і техніки безпеки на об'єкті будівництва . Також наша компанія здійснює дотримання виконання бюджету будівництва, після чого здає об'єкт в експлуатаційну службу.

Серед проектів, які вже були реалізовані нашою компанією, значну частку складають об'єкти виробничого і комерційного призначення - це заводи, фабрики, логістичні комплекси, офісні будівлі тощо. Крім цього, "NOVA CONSTRUCTION" має досвід реалізації об'єктів комерційної нерухомості: гіпермаркети, торгові центри, аграрні комплекси. Хоча як ви розумієте, наведений вище список не обмежує можливості нашої будівельної компанії. "NOVA CONSTRUCTION" також здатна реалізувати проекти будівництва бізнес-центрів, готелів, навчальних, адміністративних і медичних установ, стадіонів, житлових комплексів і об'єктів культури.