ФОРУМ ЛЬВІВ

Компанією “СТАБ ГРУП” завершено поставку комплексу матеріалів для влаштування покрівлі та фасаду Торгівельно-Розважального Центру "ФОРУМ ЛЬВІВ".

ТРЦ «Форум Львів» став першим торгово-розважальним центром в Україні, що був сертифікований відповідно до стандартів BREEAM, який є одним з найвідоміших і найпоширеніших методів визначення екологічної ефективності будівель.


Загальна площа проекту складає 69 000 м². Належить нідерландській девелоперській компанії Multi Corporation, яка через свій офіс в Києві Multi Ukraine LLC керує торговим центром. Генпідрядна організація ТОВ "Солстрой" м. Київ. Для влаштування покрівлі Торгівельно-Розважального Центру “ФОРУМ ЛЬВІВ” площею 17 тис. м2, компанією "СТАБ ГРУП" була здійснена поставка повного комплексу необхідних матеріалів: ПВХ мембрани Fatrafol 810/V 1,5 мм виробництва компанії Fatra,a.s.(Чехія) в кількості 20 тис. м2, утеплювач на основі мінеральної вати, виробництва ТехноНіколь (Україна), Металопрофіль Т-135, виробництва ARCELORMITTAL (Польща), а також комплектуючі.


Для забезпечення енергоефективності будівлі компанія "СТАБ ГРУП" здійснила поставку фасадного утеплювача на основі мінеральної вати ТехноФас Ефект та ТехноВент в кількості 12 тис.м2


Монтаж даху здійснювався нашим партнером - “ІНЖЕНЕРНО БУДІВЕЛЬНОЮ КОМПАНІЄЮ ВАРМБУД”.