Будівельно-монтажні роботи

 

Повний комплекс загально будівельних робіт 

Компанія ТОВ «NOVA CONSTRUCTION» спеціалізується на роботах з будівництвом, демонтажу та обробці об'єктів промислового і цивільного призначення.

Під загально будівельними роботами сьогодні мають на увазі будівельно-монтажні роботи - комплекс заходів, що починається з етапу проектування і закінчується підведенням до об'єкта інженерних систем та їх введенням в експлуатацію. Категорію послуг такого типу прийнято називати "під ключ", так як присутність замовника на реалізованому об'єкті і його участь в реалізації проекту не потрібна - всю відповідальність на себе бере підрядна компанія, яка займається всіма етапами будівництва: вибором матеріалів і їх закупівлею, контролем якості виконуваних процесів і правильності виконання робіт, прорахунком кошторису і повним контролем термінів здачі об'єкта.

Саме при замовленні загально будівельних робіт ви економите більшу частину грошей, так як не треба наймати кілька підрядників, немає потреби в очікуванні завершення етапу роботи однією компанією, щоб передати проект в руки наступного підрядника. Проведення всіх робіт відбувається злагодженим швидким темпом.

Неможливо застосовувати шаблонні (тарифні) розрахунки етапів робот щоб точно визначити загальний термін виконання проекту - багато що залежить від особливостей поточного проекту, ландшафту, використовуваних матеріалів. У зв'язку з цим заплановані етапи будівництва будуть мати сильні відмінності. Саме тому всі роботи, які можуть бути проведені на будівництві, слід називати загально будівельними – це геодезичні вимірювання, зведення капітальних конструкцій, підведення комунікацій та інші.

У компанії ТОВ «NOVA CONSTRUCTION» можна замовити будівництво житлових багатоповерхових будинків, офісного центру, промислового або муніципального об'єкта. Для цього достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним в розділі контактної інформації де компетентні фахівці дадуть відповідь на усі ваші питання і приймуть заявку на виконання загально будівельних робіт.