Avalon Inc

Компанія "СТАБ ГРУП" обрана надійним та стабільним постачальником гідроізоляційних матеріалів для дахів житлових комплексів провідної інвестиційно-девелоперської компанії Avalon Inc.

AVALON - це унікальні житлові комплекси у м. Львові та і м. Вінниці. Розробники об’їхали чимало країн, щоб перейняти досвід провідних будівельних компаній світу та створити практично досконалі будинки. В проектах втілено нові технології і нововведення, залучено найкращих профільних фахівців. Свідченням прогресивності архітектури Avalon Inc. стала успішна участь компанії в авторитетному міжнародному конкурсі The European Property Awards 2016-2017, що вже більше 20 років проходить у Лондоні та визначає кращих девелоперів та забудовників світу і Європи. Два житлових комплекси - Avalon Lux та Avalon, створені спільно з Vatmanstudio підкорили європейських суддів - 60 членів журі назвали їх кращими.

Компаніею "СТАБ ГРУП" здійснена поставка ПВХ мембрани FATRAFOL 810/V 1.5 мм, виробництва компанії Fatra,a.s.(Чехія) та комплектуючих для гідроізоляції дахів жилих комплексів у м. Львові "Avalon" та "Avalon Lux", а також у м. Вінниці на жилий комплекс "Avalon 5". Загальна площа покрівль - 4 000 м2.